PROČ TISK NA ZEĎ?

Některé klíčové výhody ve srovnání s tapetou, lamináty, fotorámečky či samolepkami1) Kompletně zákaznicky přizpůsobitelné

Upravte si zeď na míru, ať je to Váš rodinný obrázek, logo firmy, vědecké nákresy nebo jakákoliv Vaše imaginace, můžeme vám ji přizpůsobit na míru.

2) revoluční koncept

buďte součástí revoluce, protože tento koncept je tak nový, že můžeme hrdě prohlásit, že jsme první společnost v ČR, která tuto technologii nabízí.

3) Trvanlivost

Vytiskněte si zeď na mnoho let dopředu

4) Škálovatelnost

Jsme schopni vytisknout jakýkoliv obrázek, v rámci možností technologie libovolnou velikost obrázku díky schopnosti navazovat tisky.

5) Odstranitelnost

Už vás omrzelo dívat se na stejný obrázek na zdi? Snadná pomoc. Jednoduše obrázek přemalujte. Stačí aplikovat 2 vrstvy obyčejného nátěru a vytisknout obrázek nový

6) Přirozenost

Věříme v přirozený efekt, žádný uměle vyvolaný pocit. Dejte nám obrázek a my ho vtiskneme do vaší zdi. Tisk se zdí doslova splyne, přijme její strukturu a vytváří tak úplně novou, dosud nevídanou kvalitu.

7) Úspora času

čas jsou peníze, takže ušetřete čas, stačí jeden krok pro každou akci. Nemusíte jednat s grafickými designéry, tiskárnami, laminátory, aranžéry tapet nebo samolepek. Uděláme pro Vás všechno dohromady

8) Bez rámů

Nepotřebujete rám, abyste pověsili své oblíbené obrázky na zeď. Pokud si však přejete, můžeme vytisknout obrázek i s rámem. Pokud však nemáte rádi ohraničení, mohou být obrázky "do vytracena", takže nikdo nepozná, kde vlastně začíná.

9) Žádné poškození zdi

Nepoškodíte si zeď hřebíky. Stačí jednoduše tisknout na zeď a vyhnout se poškození

10) Jedinečnost

Předbíhat, být jiný, v to věříme. Ty ne?

11) šetrné k životnímu prostředí

věříme v zelenou. Naše práce a inkousty jsou naprosto šetrné k životnímu prostředí. Žádný zápach ve zdi po ztvrdnutí jako jiné obyčejné barvy

12) Omyvatelné

Ano, jistě. Můžete obraz umýt bez poškození tisku.

13) Okolí

Vytvořte si vlastní prostředí bez omezení podle vlastní fantazie. Vašim okolím může být les, moře nebo pohled do vesmíru, oblíbené osobnosti, krásné motorky nebo auta, kosmické lodi nebo krásné ženy.

14) Žádná inventura

Nemusíte udržovat žádné majetkové položky, takže žádné mrtvé zásoby, žádný odpad, úspora místa.

...a mnoho dalších