↓↓↓ Tady si můžete prohlédnout některé z našich prací ↓↓↓

Kliknutím na obrázek zobrazíte podrobnosti realizace

Obrazy na zdech jsou výsledkem dlouhých, ale plodných diskusí a příprav. Zdrojem byly historické fotografie, pohlednice a kresby, které jsme nejprve naskenovali s vysokým rozlišením, poté si prošly dalšími procedurami náročnými na čas i výpočetní výkon. Největší odměnou byl spokojený pohled paní starostky na hotové dílo. které hovoří samo za sebe....

A tak vzniká další na zdi tištěné logo, tentokrát 3,5m široké v nové místnosti, kam budou přicházet zákazníci. Původní tisky můžete vidět ve starších článcích TADY.

Po Aleně Ladové v pořadí již již 9. realizace pro galeristu Pavla Chmelíka svědčí o kvalitě našich prací. Pro výstavu Alfonse Muchy jsme zhotovili potisk informačních výstavních panelů, které jako obvykle obsahují texty i obrázky včetně popisků. Srdečně všechny zveme na tuto výstavu výjimečnou svými artefakty. Bližší informace najdete na stránkách...

Do nově otevřeného zdravotního střediska v Žarošicích jsme přinesli trochu humoru a dobré nálady. Pan doktor Berka má smysl pro humor a zadal témata, která pro nás zpracoval kreslíř Mirek Vostrý. Věříme, že se čekárna bude líbit dětem i maminkám.

Prestižní zakázkou pro nás byl nedávný tisk v nově rekonstruovaných Slunečních lázních v Luhačovicích. Zadavatel měl vizi prolnutí textu s povrchem stěny a umírněný a nenásilný vzhled, který neruší klidnou atmosféru celého prostoru. Největší odměnou bylo vyjádření autora grafického řešení Zdeňka Macháčka: "Přesně tak jsem si to představoval."

Pražská firma Operator ICT a.s. nás pozvala, abychom udělali jejich kancelář zajímavější a původně poněkud fádní bílou stěnu opatřili potiskem mapy části Prahy. Potisk bude také částečně sloužit při práci, protože, jak mi bylo řečeno, jejich tým analyzuje také data o dopravě a pohled na zeď může být nápomocný při navrhování nových řešení.

Při dodržení určitých podmínek se povedl i tento potisk znaku fotbalového klubu TJ Počenice - Tetětice. S výsledkem jsou všichni velmi spokojeni a fotbalistům jsme udělali velikou radost. Teď budou už jen samá vítězství :) Bez spolupráce místních nadšenců by to ale nešlo! Připravili podestu pro pojezd tiskárny a postarali se o zaplachtování.

V tomto případě se nám proměnila původně nevinně vypadající realizace v noční tisk. Důvodem zde bylo naopak nepříliš dobře nachystané lešení, takže nebylo možné provést zaplachtování pracoviště proti větru a museli jsme čekat do večera, až se vítr uklidnil. Tisk probíhal s podtiskem bílé barvy na šedou fasádu více než 8 hodin. Ale konec dobrý -...